ARIA (Algo-Rhythmic Ideation Assembly)

✦✦✦ PRIJAVE na pilotno izdajo poletne šole ARIA so ODPRTE! ➤ ➤ ➤

Zavod Projekt Atol in Šum – revija za umetnost in teorijo-fikcijo z veseljem napovedujeta pilotno izdajo ARIA poletne šole, ki jo pripravljamo v okviru projekta More-Than-Planet.

ARIA (Algo-Rhythmic Ideation Assembly) bo potekala v obliki petdnevnega intenzivnega programa, ki združuje umetnike, teoretike in strokovnjake z različnih področij ter obsega interne delavnice ter program javnih aktivnosti. ARIA bo v skladu z idejami, ki jih obravnava, strukturirana kot LARP (live-action role-play), igra, ki jo je posebej za to priložnost zasnoval kolektiv OMSK Social Club.

➤ Potrjeni predavatelji: Alice Bucknell, Florin Flueras, Michael Marder, OMSK Social Club, Simon Speiser, Subash Thebe Limbu, Špela Petrič, Jelena Viskovic, Gediminas Žygus
+ TBA

Program se bo odvijal v angleščini.

Več informacij o programu ter postopku prijave se nahaja tu.